INDYWIDUALNE STOISKA TARGOWE

INDYWIDUALNE STOISKA TARGOWE

Indywidualną zabudowę stoisk targowych realizujemy  przy użyciu systemów wystawienniczych jak i materiałów konwencjonalnych: drewno, metal, PCV, szkło i inne – każdorazowo wykonujemy indywidualny projekt uwzględniający specyfikę imprezy targowej oraz życzenia Wystawcy.

Gwarantujemy pełne wyposażenie w meble oraz dodatkowe elementy wyposażenia stoisk jak np.: nietypowe podłogi (PVC, panele, inne), podesty, lady, gabloty, sufity, witryny, różnorodne oświetlenie, grafika, meble, sprzęt multimedialny i AGD oraz inne.

1. Stoiska w systemie ośmiokątnym typu „OCTA”

Stoiska budowane na bazie profili aluminiowych „OCTA 40mm” – profile w kolorze białym (RAL 9010) lub srebrnym (profile anodowane). Stoiska umożliwiają aranżację praktycznie każdej powierzchni, są relatywnie tanie, szybkie w montażu i dają możliwość łatwej przebudowy i rozbudowy stoiska. Oklejone grafiką ścianki i fryzy są łatwe w transporcie i magazynowaniu co powoduje, że kilkukrotne wykorzystanie tych samych elementów nie stanowi problemu a daje możliwość ograniczenia kosztów przy powtarzalnych imprezach.

Stoiska w systemie ośmiokątnym typu “OCTA”

2. Stoiska w systemie „TRI”

„TRI – system” umożliwia budowę zarówno ramp oświetleniowych, jak i dużych stoisk gdzie odległość pomiędzy podporami dochodzi do 10m bez konieczności wykonywania podwieszeń do sufitu hali. System cechuje się łatwością montażu dużych naświetlaczy i reflektorów jak i dużych banerów. System idealny przy budowie dużych stoisk na targach maszyn, gastronomicznych oraz przy budowie scen i przy aranżacji pokazów.

Stoiska w systemie „TRI”

3. Stoiska w systemie „Maxima Light”

Stoiska budowane na bazie profili aluminiowych o przekroju 80x80mm, w kolorze srebrnym (profile anodowane). Stoiska mają bardzo nowoczesny i elegancki wygląd, a jednocześnie dzięki modułowej budowie nadają się do przewożenia i wielokrotnego wykorzystania. Umożliwiają budowę zarówno małych stoisk, jak i dużych gabarytowo konstrukcji.

Stoiska w systemie „Maxima Light”

4. Autorskie stoiska targowe

Wykonane z różnorodnych materiałów: płyty MDF, drewno, metal, PCV, szkło i inne. Elementy konstrukcyjne stoisk są w większości jednokrotnego użytku – podnosi to cenę stoisk, ale daje gwarancję indywidualności i niepowtarzalności architektury. Stoiska takie realizowane są na specjalne zamówienia dla najbardziej wymagających Wystawców – wymagają one dłuższego okresu przygotowań.

Autorskie stoiska targowe

5. Stoiska piętrowe

Minimalny moduł 5x4m. Istnieje możliwość obudowania konstrukcji piętrowej stoiska zarówno elementami systemu „OCTA”, „Maxima Light”, jak i materiałami konwencjonalnymi: płyty MDF, drewno, metal, PCV, szkło i inne.

Stoiska piętrowe