Pozostałe zabudowy, wystawy, ekspozycje

Zabudowy niestandardowe – oferta

Oprócz stoisk standardowych i indywidualnych, oferujemy również budowę różnorodnych konstrukcji o bardziej nietypowych zastosowaniach. Najczęściej są to wszelkiego rodzaju szatnie, garderoby, punkty informacyjne, ścianki działowe i postery, recepcje, wystawy i ekspozycje, zabudowy kongresów i konferencji, rampy oświetleniowe i wiele innych! Jeżeli potrzebujesz elementu niestandardowego, chętnie spróbujemy zaprojektować go na potrzeby Twojej ekspozycji – zarówno korzystając z uniwersalnego systemu („OCTA”), ale również materiałów konwencjonalnych (drewno, metal, szkło, PCV). Wykonujemy również wszelkiego rodzaju meble na wymiar.


INFORMACJA – COVID-19:

Mając na uwadze szczególny czas i problemy związane z zachowaniem bezpieczeństwa, wymogów ustalonych przez sanepid i przepiów państwowych pod kątem COVID-19 – chcielibyśmy zaoferować Państwu pomoc przy rozwiązywaniu wielu bieżących problemów.

Oferujemy wszelkiego rodzaju ścianki działowe, również ścianki przejrzyste wypełnione pleksami i inne konstrukcje umożliwiające podział powierzchni na mniejsze co automatycznie wpłynie na bezpieczeństwo i ułatwi Państwu  organizację pracy w zgodzie z reżimem sanitarnym.

Na bazie naszych elementów możemy zaoferować zarówno budowę tymczasowych ścian działowych jak i oddzielnych pomieszczeń typu izolatoria lub inne pomieszczenia tymczasowe o dowolnych wymiarach i dowolnym przeznaczeniu.

Oferujemy montaż i wynajem na dowolny okres – nie ma potrzeby zakupu elementów!

Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę – koszty zależą od ilości potrzebnych elementów, miejsca montażu (koszt transportu) i czasu wynajmu.

W każdym momencie najmu istnieje możliwość przebudowy i zmiany wymiarów wynajmowanych elementów – zdajemy sobie sprawę z ryzyka jakie niesie za sobą niepewność związana ze zmianami przepisów i kosztami jakie za sobą niosą.


 

 

Nie jesteś pewien czy Nasza oferta pozwoli zrealizować Twój pomysł?

Skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością doradzimy!

Kontakt

 

Zaufali Nam między innymi:

stoisko na targach w Krakowie, targi w Warszawie, targi w Poznaniu, tanie stoiska, wycena stoiska, cena stoiska targowego, stoisko wystawiennicze, ile kosztuje stoisko na targach, ile kosztuje stoisko targowe, wystawy, ekspozycje, projektowanie wystaw, system wystawienniczy Kraków, recepcja, punkt informacyjny, eventy