Pozostałe zabudowy, wystawy, ekspozycje

Zabudowy niestandardowe – oferta

Oprócz stoisk standardowych i indywidualnych, oferujemy również budowę różnorodnych konstrukcji o bardziej nietypowych zastosowaniach. Najczęściej są to wszelkiego rodzaju szatnie, garderoby, punkty informacyjne, ścianki działowe i postery, recepcje, wystawy i ekspozycje, zabudowy kongresów i konferencji, rampy oświetleniowe i wiele innych! Jeżeli potrzebujesz elementu niestandardowego, chętnie spróbujemy zaprojektować go na potrzeby Twojej ekspozycji – zarówno korzystając z uniwersalnego systemu („OCTA”) ale również materiałów niekonwencjonalnych (drewno, metal, szkło, PCV).

 

Od zamówienia, po realizację:

Przy uzgodnieniu podstawowych założeń i wymagań dotyczących zabudowy, przystępujemy do projektowania. Następnie dostarczamy wysokiej jakości wizualizację poglądową pozwalającą dokładnie obejrzeć projektowaną konstrukcję z każdej strony (używamy inżynierskiego oprogramowania CAD oraz programów do wizualizacji takich jak Cinema4D). Na tym etapie, istnieje możliwość wprowadzania poprawek do projektu wedle sugestii klienta. Gdy ostatecznie klient zdecyduje się na ustaloną formę – przechodzimy do przygotowywania materiałów do jej realizacji. Robimy to zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem przed zaplanowaną imprezą, zostawiając bezpieczny zapas czasu. Ostatnim etapem jest montaż – w ustalonym z Wystawcą terminie (po uzgodnieniu z organizatorem eventu) montujemy, a po zakończeniu – demontujemy.

 

Nie jesteś pewien czy Nasza oferta pozwoli zrealizować Twój pomysł?

Skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością doradzimy!

Kontakt

 

Zaufali Nam między innymi:

stoisko na targach w Krakowie, targi w Warszawie, targi w Poznaniu, tanie stoiska, wycena stoiska, cena stoiska targowego, stoisko wystawiennicze, ile kosztuje stoisko na targach, ile kosztuje stoisko targowe, wystawy, ekspozycje, projektowanie wystaw, system wystawienniczy Kraków, recepcja, punkt informacyjny, eventy