Imprezy masowe, eventy, kongresy

Oferta dla organizatorów imprez masowych

Oferujemy pomoc przy organizacji wszelkiego rodzaju eventów, kongresów, konferencji i innych imprez masowych (koncerty muzyczne, zawody sportowe, seminaria i inne). Na bazie systemów wystawienniczych ale i w oparciu o materiały konwencjonalne możemy przygotować recepcje, szatnie, garderoby, lady recepcyjne, bary kawowe, ścianki działowe i inne nietypowe zabudowy.

Współpracowaliśmy i współorganizowaliśmy imprezy z wieloma firmami eventowymi — Beauty In (Kongres i targi LNE), ZiZ Centrum Edukacji (Kongres Medycyny Rodzinnej), Krakowskie Biuro Festiwalowe (eventy i imprezy masowe), Leaf Media (konferencje, eventy, targi), EventGalicja (eventy i koncerty), Event-factory (eventy i imprezy masowe), World Media (eventy i koncerty), Medycyna Praktyczna (seminaria i konferencje), VM Media (seminaria i konferencje), Agencja Eventowa ESPECTO (eventy i koncerty).

 


INFORMACJA – COVID-19:

Projektowane przez nas stoiska pozwalają na bezpieczną obsługę gości (z zachowaniem dystansu społecznego), co jest szczególnie ważne w okresie pandemii COVID-19. Stosujemy m.in. przezroczyste ekrany z PLEXI pozwalające zabezpieczyć obsługę podczas kontaktów z klientami podczas targów i innych eventów.


 

 

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością doradzimy!

Kontakt

 

Zaufali Nam między innymi:

stoisko na targach w Krakowie, targi w Warszawie, targi w Poznaniu, tanie stoiska, wycena stoiska, cena stoiska targowego, stoisko wystawiennicze, ile kosztuje stoisko na targach, ile kosztuje stoisko targowe