Indywidualne stoiska targowe

Czym są stoiska indywidualne? Co oferujemy?

Stoiska tego typu pozwalają wyróżnić się spośród innych wystawców na targach. Wysokiej jakości materiały, nietypowe konstrukcje czy odpowiednio dobrane oświetlenie potrafią z daleka przykuć wzrok odwiedzających.

Stoiska indywidualne realizujemy zarówno przy użyciu sprawdzonych systemów wystawienniczych, jak i różnych materiałów niekonwencjonalnych takich jak drewno, metal, PCV i szkło. Każdorazowo wykonujemy autorski projekt stoiska uwzględniający specyfikę imprezy, warunki na miejscu i specjalne życzenia Wystawcy. Zapewniamy pełne wyposażenie stoiska w gotowe elementy takie jak meble (krzesła, stoliki) czy osprzęt sanitarny (zlewy, lodówki – AGD). Oferujemy również niestandardowe elementy w zabudowie – nietypowe podłogi (podesty, panele podłogowe, PCV), zaprojektowane przez Nas elementy jak lady, gabloty, ekspozycje, podwieszane sufity i inne. 

Użyczamy własny sprzęt multimedialny do użytku na stoiskach (telewizory, nagłośnienie, nietypowe oświetlenie) wraz z okablowaniem i wstępną konfiguracją przy montażu.

Możemy zająć się zarówno projektowaniem graficznym, jak i późniejszą produkcją. Dzięki współpracy z kilkoma drukarniami w całej Polsce możemy zaoferować wiele unikatowych i sprawdzonych rozwiązań reklamowych (wydruki na foliach, banerach, tkaninach), a także elementy przestrzenne wykonane z PCV i styroduru.

Przez cały okres działalności Naszej firmy mieliśmy przyjemność budować stoiska dla Naszych klientów na wielu targach i centrach kongresowych w całej Polsce, między innymi: EXPO-KRAKÓW, EXPO SILESIA, Targi Kielce, Ptak Warsaw EXPO, EXPO XXI, Międzynarodowe Targi Poznańskie, MAKiS, ICE Kraków czy Targi Lublin.


INFORMACJA – COVID-19:

Projektowane przez nas stoiska pozwalają na bezpieczną obsługę gości (z zachowaniem dystansu społecznego), co jest szczególnie ważne w okresie pandemii COVID-19. Stosujemy m.in. przezroczyste ekrany z PLEXI pozwalające zabezpieczyć obsługę podczas kontaktów z klientami podczas targów i innych eventów.


Od zamówienia, po realizację:

Przy uzgodnieniu podstawowych założeń i wymagań dotyczących stoiska, przystępujemy do projektowania. Następnie dostarczamy wysokiej jakości wizualizację poglądową pozwalającą dokładnie obejrzeć stoisko z każdej strony (używamy inżynierskiego oprogramowania CAD oraz programów do wizualizacji takich jak Cinema4D). Na tym etapie, istnieje możliwość wprowadzania poprawek do projektu wedle sugestii klienta. Gdy ostatecznie klient zdecyduje się na ustaloną formę stoiska przechodzimy do przygotowywania materiałów do jego realizacji. Robimy to zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem przed zaplanowaną imprezą, zostawiając bezpieczny zapas czasu. Ostatnim etapem jest montaż i demontaż – w ustalonym z Wystawcą terminie (po uzgodnieniu z organizatorem targów) budujemy stoisko, a po targach rozbieramy.

 

Przykładowe realizacje stoisk indywidualnych:

Nie jesteś pewien czy stoisko indywidualne będzie dobrym wyborem? Potrzebujesz czegoś prostszego? Sprawdź Naszą ofertę standardowej zabudowy stoisk!

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością doradzimy!

Kontakt

 

Zaufali Nam między innymi:

stoisko na targach w Krakowie, targi w Warszawie, targi w Poznaniu, tanie stoiska, wycena stoiska, cena stoiska targowego, stoisko wystawiennicze, ile kosztuje stoisko na targach, ile kosztuje stoisko targowe