Standardowa zabudowa targów

Czym jest zabudowa standardowa? Co oferujemy?

Stoiska standardowe konstruowane są na podstawie uniwersalnego systemu wystawienniczego „OCTA”. Składa się on z ośmiokątnych aluminiowych słupków i łączników (najczęściej w kolorze białym lub srebrnym) wypełnionych ściankami. Zabudowa w takim systemie ma wiele zalet – umożliwia bardzo prostą rozbudowę, pozwala zachować niskie koszty (ze względu na możliwość wielokrotnego użycia materiałów) oraz zapewnia bardzo szybki montaż. Zabudowa tego typu najlepiej sprawdzi się przy realizacji imprez targowych i eventów, ale nada się również do mniejszych wystaw i ekspozycji. Pozwala na tworzenie niestandardowych elementów jak np. recepcje, szatnie, garderoby (jeżeli jesteś zainteresowany ofertą zabudowy nietypowej, przejdź tutaj).

Najczęściej zabudowa standardowa obejmuje wyłożenie powierzchni stoisk wykładziną podłogową, budowę ścian i fryzów (w zależności od typu stoiska), wykonanie instalacji elektrycznej i oświetleniowej, przygotowanie napisu naklejanego na fryz oraz wyposażenie w meble.

Stoiska standardowe wyposażamy dodatkowo na życzenie klienta w nietypowe oświetlenie, grafikę, sprzęt multimedialny, AGD i inne. 

Przez cały okres działalności Naszej firmy mieliśmy przyjemność budować stoiska dla Naszych klientów na wielu targach i centrach kongresowych w całej Polsce, między innymi: EXPO-KRAKÓW, EXPO SILESIA, Targi Kielce, Ptak Warsaw EXPO, EXPO XXI, Międzynarodowe Targi Poznańskie, MAKiS, ICE Kraków czy Targi Lublin.


INFORMACJA – COVID-19:

Projektowane przez nas stoiska pozwalają na bezpieczną obsługę gości (z zachowaniem dystansu społecznego), co jest szczególnie ważne w okresie pandemii COVID-19. Stosujemy m.in. przezroczyste ekrany z PLEXI pozwalające zabezpieczyć obsługę podczas kontaktów z klientami podczas targów i innych eventów.


 

Rodzaje stoisk standardowych:

 

Od zamówienia, po realizację:

Po uzgodnieniu podstawowych założeń dotyczących zabudowy standardowej (wielkość zabudowy, miejsce i termin wydarzenia, inne wymagania dot. stoisk) przygotujemy ofertę cenową. Na życzenie klienta możemy przygotować plan rozmieszczenia stoisk na powierzchni wystawienniczej. Oferta zabudowy standardowej obejmuje transport, montaż, demontaż, wynajem zabudowy, ale i wykonanie instalacji elektrycznej i oświetleniowej oraz obsługę w czasie trwania imprezy targowej.

 

Przykładowe realizacje:

Nie jesteś pewien czy zabudowa standardowa będzie wystarczająca? Chcesz, aby Twoje stoisko wyróżniało się od innych wystawców? Sprawdź Naszą ofertę stoisk indywidualnych!

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością doradzimy!

Kontakt

 

Zaufali Nam między innymi:

stoisko na targach w Krakowie, targi w Warszawie, targi w Poznaniu, tanie stoiska, wycena stoiska, cena stoiska targowego, stoisko wystawiennicze, ile kosztuje stoisko na targach, ile kosztuje stoisko targowe, zabudowa targowa, zabudowa targów