ZABUDOWA TARGÓW I WYSTAW

ZABUDOWA TARGÓW I WYSTAW

Oferta dla organizatorów wszelkiego rodzaju imprez masowych: targów, wystaw, kongresów i innych. Standardowa zabudowa stoisk/boksów targowych wraz z pełnym wyposażeniem (meble, oświetlenie, grafika…)

Oferujemy zabudowę standardową w systemie ośmiokątnym typu „OCTA” w kolorze białym (RAL 9010) lub srebrnym (profile anodowane) – wypełnienia i fryzy w kolorze białym. Standardowa wysokość ścian zabudowy – 248 cm. Fryz 38cm (wysokość: 28cm – dostępne pod grafikę)

Najczęściej standardowa zabudowa obejmuje wyłożenie powierzchni stoisk wykładziną podłogową, budowę ścian i fryzów w zależności od typu stoiska (narożne, rzędowe, półwyspowe, wyspowe), wykonanie instalacji elektrycznej i oświetleniowej, wykonanie napisów na fryzach oraz wyposażenie w meble.

Koszt zabudowy standardowej zależny jest od wielu czynników i ustalany każdorazowo indywidualnie.
Jeżeli zainteresowani Państwo jesteście otrzymaniem pełnego cennika zabudowy standardowej to prosimy o podanie kilku podstawowych informacji:

  1. Orientacyjna wielkość powierzchni zabudowy – jest to ważny czynnik, gdyż inaczej rozkładają się koszty realizacji zabudowy dużej imprezy (transport, prace projektowe i organizacyjne) z wieloma wystawcami i dodatkowymi elementami zabudowy, a inaczej dla małej wystawy lub pojedynczego stoiska.

  2. Ustalony standard i minimalna powierzchnia boksów – oczywistym jest, że inaczej wyliczony będzie koszt zabudowy w przeliczeniu na 1m² jeśli standard będzie „ubogi ” (np. same ścianki i fryz), a inaczej gdy standard będzie obejmował meble, lady, grafikę, oświetlenie, wykładzinę i inne. Im większe boksy tym średnia cena za m² zabudowy zmniejsza się.

  3. Miejsce targów – zagadnienie to może być bardzo istotne, jeśli targi odbywają się daleko od siedziby naszej firmy (Kraków). Koszty transportu sprzętu, dojazdu i zakwaterowania pracowników, składowania pustych opakowań mogą w znacznym stopniu wpłynąć na końcową cenę usługi. Ponadto na wielu terenach wystawowych pobierane są dodatkowe opłaty za wykonywanie zabudowy, wymagane mogą być dodatkowe dokumenty lub certyfikaty.

  4. Termin targów – niektóre miesiące są szczególnie chętnie wybierane przez organizatorów na organizację imprez i często bywa tak, że „nachodzą się” terminy rożnych imprez, co wiąże się z dodatkowymi kosztami jakie ponosimy.

  5. Możliwości rozładunkowe i montażowe – bardzo ważne jest ile czasu będziemy mieli na montaż i demontaż zabudowy, i czy prace montażowe nie wypadają na dni świąteczne lub godziny nocne oraz czy rozładunek sprzętu jest w jakiś sposób utrudniony (brak bezpośredniego podjazdu do budynku, schody, konieczność wynoszenia elementów na piętra…).

  6. Projekty zabudowy – podejmując się realizacji wykonania zabudowy możemy skorzystać z projektów dostarczonych przez organizatora lub wykonać je dla Państwa, co też wpływa na cenę końcową.

  7. Inne zagadnienia mające wpływ na realizację i cenę zlecenia – na etapie wstępnej kalkulacji mogą okazać się ważne dodatkowe informacje typu: wykonanie nietypowych elementów zabudowy, ilość i sposób wykonania elementów graficznych, serwis techniczny przed i w trakcie imprezy oraz wiele innych.
Stoisko rzędowe: trzy ściany, fryz z jednej strony

Stoisko rzędowe:
trzy ściany, fryz z jednej strony

Stoisko narożne: dwie ściany, fryz z dwóch stron

Stoisko narożne:
dwie ściany, fryz z dwóch stron

Stoisko półwyspowe: jedna ściana, fryz z trzech stron

Stoisko półwyspowe:
jedna ściana, fryz z trzech stron

Stoisko wyspowe: fryz z czterech stron

Stoisko wyspowe:
fryz z czterech stron